GenelTeknoloji

GELİŞEN TEKNOLOJİ İLE PROFESYONEL TEKNİK SERVİS

Günümüzde teknoloji artık her alanda evlerimizde ve işyerlerimizde bizlerle bütünleşik bir hal almaya başlamıştır. Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ve değişmesi yeni ürün yelpazelerine ve var olan ürünlerin sürekli olarak modellerinin yenilenmesine yol açmaktadır. Yapılan araştırmalara göre, alım gücünün artmasıyla birlikte insanların kullandıkları teknolojileri sürekli olarak yenileme istekleri de doğru orantılı olarak artmaktadır. Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız elektronik ürünleri kısaca listelemek gerekir ise, cep telefonları, televizyonlar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri buzdolabı ve kombiler bu listenin başında yer almaktadır. Ürün yelpazesi bu derece genişledikçe bu elektronik ürünlere duyulan teknik servis ihtiyacı da doğrudan artış göstermektedir.

Özellikle son yıllarda metropol ya da nüfus olarak yoğun şehirlerde bu tarz teknolojik ürünlere servis desteği veren kişi ya da kuruluşlar tarafından insanlardan haksız kazanç elde edilmekte ve müşteriler mağdur edilebilmektedir. Google ya da benzer arama motorları üzerinden adwords (Google Ads) ya da diğer arama motorlarının benzeri reklam hizmetlerini kullanarak çalışmalar yapan birçok teknik servis firması, müşterileri mağdur ederek sektöre güvensiz bir şekilde bakılmasını sağlamaktadır. Tüketicilerin sokakta ya da uygun olmayan yerlerdeki reklamlara itibar ederek ulaştığı ve herhangi bir fiziksel işletmesi bile olmayan bu servis adı altındaki kişiler sektörde bulunan ve işini düzgün yapmaya önem veren firmalara da büyük problem teşkil etmektedir.

Profesyonel Teknik Servis

Genellikle daha fazla kurumsallaşmış alanlarda hizmet standartlarını yükseltmeye çalışan sektörlerin dışında bu sektörde de izmir’de bir teknik servis firması adından çokça söz ettirecek çalışmalar yapmaktadır. Bir şirketler grubuna bağlı olarak hizmet veren izmir beyaz eşya servis firması müşteri memnuniyetini arttırmak için her geçen gün deneyimlenmiş ya da firma tarafından araştırması yapılan çalışmalar yürütmektedir. Firma aynı zamanda toplam kalite yönetimi standartlarında hizmet veren ve ve izmir bölgesindeki tek CRM yazılımını kullanan özel beyaz eşya ve kombi teknik servis firmasıdır.

YOUTUBE ABONE

https://egeservisizmir.com/
Firmanın kuruluş amacı ve prensibi bu sektörden hizmet alarak mağdur olmuş tüketicilerin özel servislere karşı bakış açısını değiştirmektir. İzmir teknik servis firması verdiği hizmet standartlarını o kadar iyi bir şekilde analiz etmektedir ki, müşteri de kalış sürelerinden müşterinin çağrı merkeziyle olan iletişim süreleri bile farklı analistler tarafından incelenerek raporlanmaktadır. Firma izmir’in tüm bölgelerine beyaz eşya klima ve kombi teknik servis hizmeti sunan bölgenin en büyük firması olarak şu an da hizmetlerini sürdürmektedir. Firma aynı zamanda izmir televizyon servisi olarak ta faaliyetlerine 2016 yılında başlamıştır. Ve aktif olarak izmir’de televizyon panel onarımı dahil bir çok hizmeti sunan tek firmadır. Firma haftanın 7 günü 24 saati çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

izmir beyaz eşya servisi

Telefon :  0 232 332 01 49

website : egeservisizmir.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu