Skip to main content

Youtube

Günlük yayınlarımız devam ediyor. Yayın saati geldiğinde aktif olacaktır. Yayını kaçırmamak için bildirimleri aktif ediniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Deneyimim ve Eski Telefonum


Hi Friends, Today, i study on statistics. P – value , Linear Regression, Sampling Methods & Normal Distribution. Thanks for watching.

Merhaba arkadaşlar 1 saatlik canlı ders çalışma videoları çekerek sizlerle birlikte ders çalışmak istemiştim sadece ama ilk video da büyük bir hüsran yaşadım 🙁 Yorumlarda destek bekliyorum sizden başlamadan bitecek sanırım ders videoları..

uygulamamız başlamadan önce LaunchScreen.Storyboard sayfamıza logomuzu veya başlangıçta vermek istediğimiz mesajımızı yazıyoruz daha sonra bir kaç saniye sonra bizi ana uygulamamızdaki hoş geldin ekranımız karşılıyor.

Firebase, uygulama yönetim, kullanım takip, veri depolama, bildirim gönderme gibi işlemleri, extra bir sunucuya ve sunucu taraflı kod yazmaya gerek kalmadan gerçekleştirmektedir. Bende bu videoda sizlere kabaca firebase’i projeme dahil etmeyi göstereceğim. Bu videoları ilk kez yaparken çekiyorum bende hatalarım için kusura bakmayın arkadaşlar.