Skip to main content

Staj ve İş Fırsatlarıyla Dolu "Sanal Kariyer Fuarı"

Üniversite İletişim Ajansı Anbean Tanıtım Danışmanlık tarafından tarafından 1-15 Martta 2.si düzenlenecek olan sanal kariyer fuarında üniversite öğrencileri 20 farklı şirketle konuşup staj ve iş olanakları hakkında birebir bilgi alıp şirketi daha iyi tanıyabiliyor.
BSH ve Denizbank’ın Ana Sponsor, Anadolu Grubu ve Tofaş’ın Stratejik Partner olarak yer aldığı Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarında  öğrenciler dilediği şirketi seçip online bir şekilde sorularını sorabiliyor.1 ve 15 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda  toplamda 20 şirket yer alacak sende bu fırsatı kaçırma.

Üniversitedesin ama nasıl bir kariyer istediğini bilmiyor olabilirsin.İşte sana bu konuda yardımcı olabilecek ve kariyer hayatında emin adımlarla ilerleyebilme fırsatı suncak bir dijital kariyer fuarı sende katıl bu fırsatı kaçırma.
 

Belki de piyasanların nabzını tutan bir finansçı olmak istiyorsun.


Yada unutulmaz reklamlara imza atan bir pazarlamacı.


Her gün farklı sorunlar çözmeye çalışan bir danışman olmaya ne dersin.


Veya ikna ustası bir satış yöneticisi.


Belkide en ince detaylara hakim bir mühendis olmak istiyorsun.


Kararını vermek için sanal kariyer fuarına katıl dilediğin yerden tek tıkla dilediğin şirketle online konuşma fırsatı yakala.


Sende kendini görmek istediğin yeri Sanal kariyer fuarı ile birlikte Türkiye’nin en iyi şirketleri çalışanlarıyla birebir iletişime geçip,şirketler hakkında detaylı bilgiler edinebilir,ve iş ilanlarına ulaşabilirsin.Bende henüz farkettim böyle bir fuarı çoktan başvurumu yaptım bile.
 
Detaylı bilgi ve başvuru için=>sanalkariyerfuari.com
 

Zeynep Küçük

Hi, I’m Zeynep I am studying in computer engineering in Samsun. I love to share and write about anything that interests me in tech, so welcome on my blog. I’d be really glad to get in touch with you! Don’t forget you can always contact me by email for any inquiries.Follow me on social media.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.