Inspiration

Önemli 10 Girişimcinin Kartvizit Örnekleri

Kartvizitler iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu zaman oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir.

Şimdilerde kartvizit kullanımı oldukça azalmasına rağmen günümüz dünyasının şekillenmesinde büyük rol oynayan girişimciler için kartvizit büyük önem sarfediyordu.İletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizitler bir kimlik görevi görmekteydi.Ben de kendim için bir kartvizit düzenlemeyi düşündüğüm şu günlerde sizler içinde örnek olmasını düşündüğüm önemli 10 girişimcinin kartvizit örneklerini derlemeye çalıştım.

Bilginin ve teknolojinin herkes tarafından kolayca ulaşılabildiği, farklılaşmanın tek yolunun tasarım olduğu günümüz dünyasında siz de bu işe kartvizitlerinizden başlayıp, şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz.

1) William H. Gates (Microsoft)

card1


2) Steven P. Jobs (Apple, Pixar)

card2


3) Mark Zuckerberg (Facebook)

card3


4) Walt Disney (Disney Studios)

card4


5) Larry Page (Google)

card5


6) Steve Martin (Aktör, Komedyen, Yazar, Müzisyen)

card6


7) Wright Cycle Company

card7 1


8) Chuck Jones (Looney Tunes)

chuck


9) Evan Williams (Twitter)

evan


10) Mike Dell (Dell)

mike


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu