Skip to main content

WhatsApp yeni özellikler peşinde!!

Dünyanın en çok kullanılan ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması Whatsapp kullanıcılarına yeni özellikler sunmak için harekete geçiyor.
Çoğu insanın bekelediği özellikler artık Whatsapp beta sürümüyle test edilmeye başlandı .

Artık Whatsapp ta attığın mesajı geri alabileceksin veya gönderdiğin mesaj üzerinde değişiklikler yapabileceksin.Arkadaşın mesajı okumadan geri alıp veya düzeltme imkanına sahip olmaya hazır mısın?
Uzun süreden beri beklediğimiz bu özellik sayesinde arkadaşın mesajı okumadan geri alıp veya düzeltme imkanına sahip olmaya hazır mısın? Yanlış bir kişiye attığımız bir mesajı geri alma imkanına sahip olacağız bu sayede yanlış mesaj atma sorunu ortadan kalkacak gibi duruyor.Sinirliyken,kavgalıyken veya sarhoşken attığın mesajı pişman olduysan arakadaşın görmeden yeni güncellemeler sayesinde silebileceksin.

Bir diğer eklenecek olan özellikte canlı konum takibi.Bu özelliği istediğin kişiye verdiğin izinle aktif hale getirebileceksin.Kimileri için rahatsız edici gibi gözüksede,aslında aile üyeleri arasında konumlarını öğrenip,birbirlerini takip etmesi hayatı kolaylaştıracak ve birçok soruna çözüm olacak gibi duruyor.Heyecanla bu iki güncellemenin kullanıcıya ne zaman sunulacağını bekliyoruz.

Zeynep Küçük

Hi, I’m Zeynep I am studying in computer engineering in Samsun. I love to share and write about anything that interests me in tech, so welcome on my blog. I’d be really glad to get in touch with you! Don’t forget you can always contact me by email for any inquiries.Follow me on social media.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.