Skip to main content

Başarılı Kadınlardan İlham Verici Sözler

Bize hayatın ilk dersini veren, zorluklarla baş edebilme güdüsünü, kazandıran bizler için daima en iyisi olsun diye çabalayan annelerimiz bizim hayattaki ilk güçlü ilham kaynağımızdır. Annem benim için bunun en iyi örneği oldu hastalıklarına rağmen hiçbir zaman pes etmedi ve her zaman bizim için çalıştı bize destek oldu işte bu yüzden annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bende çok güçlü ve başarılı bir kadın olacağıma şimdiden inanıyorum ve bu yolda ilerlemeye çalışıyorum.
Bir kadın olarak isteyip, gayretle çalışıp çabaladıktan sonra  üstesinden gelemiyeceğimiz birşey olduğuna inanmıyorum.
Şimdi sizlere  kariyer hayatları başarı örnekleriyle dolu olan ve bizlere çok iyi ilham verebilecek başarılı kadınlardan bazı sözler paylaşmak istiyorum. Kuşkusuz konu iş hayatımızdaki kariyer ve başarımız olduğunda bu başarılı bizlere örnek olacak kadınlardan öğrenebileceğimiz çok şey vardır. Asla pes etme ve sende hayallerinin peşinden koş başarıyı yakala… 

Zeynep Küçük

Hi, I’m Zeynep I am studying in computer engineering in Samsun. I love to share and write about anything that interests me in tech, so welcome on my blog. I’d be really glad to get in touch with you! Don’t forget you can always contact me by email for any inquiries.Follow me on social media.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.